News

Be first to know about events in out Opera

Почесний гість із Польщі – у Львівській Опері

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Сьогодні, 3 жовтня, перебуваючи з візитом на Львівщині, Президент Польщі 2010-2015 рр. Броніслав Коморовський відвідав Львівську Національну Оперу. Зізнався, що багато про неї чув, але побачив уперше і захопився красою архітектурного задуму та пишністю й гармонійністю інтер’єру, унікальністю куртини «Музи на Парнасі».
   Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Андрій Дещиця розповів про творчі контакти Театру минулих років із польськими музичними установами. Генеральний директор-художній керівник Львівської Опери Василь Вовкун ознайомив польську делегацію з творчими планами колективу, зокрема про виступи Вроцлавської Опери у Львові на ХVІІ міжнародному фестивалі оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької з оперою «Краків’яни і горяни»; про постановку у Львові опери «Манру» І. Падеревського та ін.
   У дружній розмові окреслилися нові дружні мистецькі плани, в яких виступи Львівської Національної Опери у Польщі займуть особливе місце.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.