News

Be first to know about events in out Opera

#Підсумки2020: Андрій Мусорін, художній керівник балетної трупи театру

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Про дуже важливу ціль у новому 2021 році і «культурну бомбу» у постановці Львівської національної опери розповідає художній керівник балетної трупи театру, заслужений артист України Андрій Мусорін.

Найяскравіші враження року

В цьому році я прийшов працювати на запрошення дирекції у Львівську національну оперу як художній керівник балету. Трупу я знав до того і прийшов з великим бажанням зробити її ще кращою, конкурентоздатною, і не тільки на території України, але й узагалі на європейському просторі. Для цього було задумано здійснити оновлення трупи близько на 15-20%, яке вдалося втілити і приблизно у січні 2021 року цей процес завершиться. Те, що відбулося оновлення трупи і що дуже багато вмілих, красивих молодих артистів балету прийшло – цьому я дуже радий, і в перспективі, я гадаю, з них виростуть ведучі артисти балету цього театру, які будуть представляти Львівську оперу за кордоном.
Чим ще запам’ятався рік – це дуже багато роботи! В театр заходиш пів до 10-ої, і виходиш пів до 22-ої ввечері. Дуже багато роботи з молоддю, а також зі солістами балету, які вже тут працювали раніше і які є провідними майстрами сцени.

Спогади про прем’єри театру

«Турандот» запам’яталася усім! Такого ще ніхто не робив, Львівська національна опера, я вважаю, вперше це зробила – поставила оперу онлайн з всіма режисерами, сценографами, балетмейстерами (тільки художник по світлу був тут), а все це здійснювалося онлайн у дуже короткі терміни, що виглядає як фантастика! І на сьогоднішній день це «культурна бомба» у Львові для всієї України! І не лише України – в Європі також напевно онлайн рідко хто ставив.

Головна ціль на 2021 рік

Мета – зробити дуже конкурентоздатною трупу! Вирівняти всіх молодих артистів, підрівняти під загальний рівень професіоналізму, артистизму, щоб вони виглядали як одне єдине ціле. І щоб вони любили цю трупу, щоб вони гордилися, що вони тут працюють і не хотіли нікуди їхати взагалі!

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.