Sviatoslav Kashchiy
Education, work activities and repertoire parties

Лауреат міжнародного конкурсу «Гран-Прі Світлани Коливанової», 3 місце, (м.Харків)

Закінчив Київське державне хореографічне училище.

Працює в театрі з вересня 2018 року.

В його репертуарі:

  • Лісничий, Свита Принца – “Білосніжка та семеро гномів” Б.Павловського
  • Ескамільйо – “Кармен-сюїта” Ж.Бізе-Р.Щедріна
  • Коханий Обраної – “Весна священна” І.Стравінського
  • Ротбарт – “Лебедине озеро” П.Чайковського
  • Угорський танець (соло) – “Лебедине озеро” П.Чайковського
  • Перко – “Лілея” К.Данькевича
  • Ганс – “Жізель” А.Адана
  • Чорт – “Створення світу” А.Петрова
  • Де Гріє – “Повернення Батерфляй” Дж.Пуччіні-М.Скорика
  • Іспанський, східний танець – “Лускунчик” П.Чайковського
  • Форбан – “Корсар” А.Адана
  • Друзі, Чардаш – “Коппелія” Л.Деліба
  • Соліст – “Ближче, ніж кохання
  • Романс – концерт “Віват оперета!”
  • Принц – опера “Турандот” Дж. Пуччіні
  • Півень – опера “Лис Микита” І.Небесного
Ballet artists
Serhiy Aleksandrov
ballet dancer
Irena Babenko
ballet dancer
Ulyana Barna
ballet dancer
Daria Berkova
ballet dancer
Andriy Bilous
ballet dancer
Matvij Wilczynskyi
ballet dancer
Оleksandr Habelko
ballet dancer
Andriy Havrin
ballet dancer
Anastasia Gladyn
ballet dancer
Mariana Gress
ballet dancer
Kostiantyn Hulay
ballet dancer
Viktoriya Didyk
ballet dancer
Ruslan Dynia
ballet dancer
Romana Dumanska
ballet dancer
Natalia Diakiv
ballet dancer
Оleksandr Zamlynnyi
ballet dancer
Anna Yefremeniuk
ballet dancer
Nelya Ivanova
ballet dancer
Bohdan Kluchnyk
ballet dancer
Maxim Kozak
ballet dancer
Dmytro Kolomiets
ballet dancer
Anastasia Korzhova
ballet dancer
Dariya Cosminа
ballet dancer
Iryna Lampiko
ballet dancer
Oleg Laska
ballet dancer
Serhiy Lomovitsky
ballet dancer
Viкtor Malinovsky
ballet dancer
Yuriy Martyn
ballet dancer
Olha Polyakova
ballet dancer
Anna Popovych
ballet dancer
Maria Potapova
ballet dancer
Natalia Ruzyak
ballet dancer
Milena Rusanova
ballet dancer
Olga Savina
ballet dancer
Kostyantyn Srochko
ballet dancer
Aleksandra Stasiuk
ballet dancer
Volodymyr Sudomliak
ballet dancer
Kateryna Suprunenko
ballet dancer
Ilya Ustynenkov
ballet dancer
Yuliya Ushakova
ballet dancer
Viktor Khoma
ballet dancer
Iryna Khutoryanska
ballet dancer
Svitlana Schlichter
ballet dancer
Tetyana Yatsenko
ballet dancer