News

Be first to know about events in out Opera

Папороть яскраво розцвіла у грудні

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Успішно відбулася   прем’єра фольк-опери-балету «Коли цвіте папороть» Є.Станковича у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

При повному аншлазі!

   Серце втішається, що щоденно протягом двох місяців наповнення театрального сайту і фейсбуку новинами і різноманітними даними з історії першої постановки «Цвіту папороті»;

текстового і фотографічного  інформування глядачів  про хід подій у художніх майстернях; репортажів із репетицій – від першої  аж до самої прем’єри, відіграло свою велику роль: привернуло увагу всіх львівських мас-медія . Київ теж зацікавився і позитивно відреагував.

   Інтерес до нового спектаклю  величезний: квитка придбати неможливо. Але  радує не лише це. Найголовніше, що любовно розрекламована нами вистава сподобалась глядачам. Навіть більше, ніж вони очікували. Щиро дякуємо насамперед тим мас-медіа, які першими відгукнулися на наш заклик повідомляти, розповідати, коли у Львові зацвіте папороть: студія «Люксен», обласне державне радіо, обласне державне телебачення, “”Lviv.ua.magazin”, і,звичайно, всім, хто про нас писав, показував на екрані,озвучував на радіо і не втомиться це робити в майбутньому. Фольк-опера-балет «Коли цвіте папороть», що стала феєрією, варта уваги.

   Сердечно вітаємо весь колектив із перемогою! Це справжній «Український прорив», що його заявив і здійснив  режисер-постановник, народний артист України Василь Вовкун.

 

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.