News

Be first to know about events in out Opera

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантних посад: завідувач режисерської частини, завідувач трупи

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад:

завідувач режисерської частини (1 штатна одиниця),

завідувач трупи (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги:

Завідувач режисерської частини – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за фахом для магістра, спеціаліста не менше 3 років, для бакалавра не менше 5 років.

Претендент на посаду завідувача режисерської частини повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; теорію вокального мистецтва, історію і теорію музики; організацію праці творчого процесу та управління персоналом.

Завідувач трупи – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за фахом для спеціаліста не менше 3 років, для бакалавра не менше 5 років.

Претендент на посаду завідувача трупи повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; основи режисури та акторської майстерності; історію і теорію музики; творчо-виробничий процес роботи театру; організацію праці та управління.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

1. заява (завідувач режисерської частини, завідувач трупи);

2.заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

3.копія документа, що посвідчує особу;

4.копія трудової книжки (за наявності);

5.копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

6.творче резюме.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 01.12.2020 р. за адресою: Україна, м. Львів, пр. Свободи, 28, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, кімната інспектора оркестру.

Перший і другий етап конкурсу відбуватиметься 07.12.2020 р. з 12 год. 00 хв. за адресою: м. Львів, пр. Свободи, 28, кімната № 178.

Телефони для довідок:

(032) 242-11-54, 0672585219.

Конкурсна комісія