News

Be first to know about events in out Opera

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантної посади режисер-постановник

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади
режисер-постановник (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги:
Режисер-постановник – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Претендент на посаду режисера-постановника повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; теорію та практику оперної режисури й акторської майстерності; основні принципи сценічного і музичного оформлення, вокального, хорового і хореографічного мистецтва; сценічно-постановочні технології; організацію праці творчого процесу.

Конкурсна програма:
– режисерські експлікації опер: К. Данькевич «Богдан Хмельницький», В.А. Моцарт «Весілля Фігаро»;
– колоквіум.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:
1.  заява (режисер-постановник);
2. заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
3. копія документа, що посвідчує особу;
4. копія трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
5. копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 13.06.2022 р. за адресою: Україна, м. Львів, пр. Свободи, 28, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, кімната 97.
Перший і другий етап конкурсу відбуватиметься в один день 20.06.2022 р. з 12 год. 00 хв. (розгляд документів поданих претендентами для участі в конкурсі, ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу, обговорення і визначення переможця конкурсу) за адресою: м. Львів, проспект Свободи, 28 (клас № 123).
Додатково інформуємо, що конкурс відбуватиметься з урахуванням усіх вимог щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.
Телефони для довідок:
(032) 242-25-19, (032) 242-11-54.

Конкурсна комісія

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.