News

Be first to know about events in out Opera

Новий рік – нові дебюти

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

    Казка Гофмана «Лускунчик» стала основою сюжету останнього балету П. І. Чайковського. У 1891 році, в зрілому віці, незадовго до смерті, П. І. Чайковський втілив у своїй творчості нову тему – відкриття світу на порозі юності. Задуманий як «дитячий» балет-феєрія, «Лускунчик» виявився лірико-філософською поемою і значним твором, який відкрив нові шляхи в балетному театрі на рубежі 19 і початку 20 століття.

 … Які тільки дивні речі не трапляються під Новий рік і на Різдво! Можуть раптом ожити улюблені іграшки: солдатики, ляльки, ведмеді … Ялинка – пухнаста, прикрашена солодощами і різнобарвною мішурою – раптом почне рости, і ось ти вже відчуваєш себе маленькою сніжинкою, що загубилася в її гілках. А може, ти став таємничим чарівником, або Принцом?

3, 4 січня о 18:00,  у цій найчарівнішій з казок про дивовижні сни Різдвяної ночі,  вперше виступить у головній партії Марі провідна солістка балету Вікторія Ткач. 

Разом з нею у балеті виступатимуть : Сергій Качура (Принц), Наталія Пельо (Королева мишей), Сергій Ломовицький (Лускунчик), Богдан Ключник (Дроссельмейєр).

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.