News

Be first to know about events in out Opera

Нехай же зірка цього чудового артиста сяє і в його учнях!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької 9 лютого о 18:00 прозвучить опера “УКРАДЕНЕ ЩАСТЯ” Ю.МЕЙТУСА.

Вистава буде присвячена 80-річчю від дня народження народного артиста України Володимира ІГНАТЕНКА (1940 – 2010).

Майстерність перевтілюватися, розчинятися в образі – мабуть була, найяскравіша грань таланту провідного соліста Львівського національного академічного театру опери та балету ім.Соломії Крушельницької, народного артиста України Володимира ІГНАТЕНКА.
Поціновувачі оперного мистецтва сприймали його в жанровому вигляді, де все має значення: декорації, костюми, музика, слово, мова і, нарешті найголовніше – спів, звичайно, в парі з мистецтвом актора. У будь-якому сценічному одязі і гримі він почував себе природньо, з першого кроку вживався в мізансцени і , мов магніт, притягував своїх партнерів (артисти стверджують, що з Ігнатенком легко співати і грати). Своєю грою він з перших хвилин спектаклю переконував і полонив найвибагливішого глядача.
До глибини зворушував його пристрасний і ніжний Каварадоссі в «Тосці», поривний і водночас ліричний Водемон в «Іоланті», мужній і легко ранимий Отелло… На переліку слід зупинитися, бо в репертуарі співака було понад 60 оперних партій. Однак, не можна не згадати в «Украденему щасті» Ю.Мейтуса. Тут він міг рівнятися хіба що з кращими драматичними акторами – виконавцями цієї ролі. І ще Каніо в «Паяцах» Р.Леонкавалло – артистична вершина Володимира Ігнатенка. Кожний виступ актора у цьому спектаклі викликав найвище захоплення у глядача, що завжди супроводжувалося бурхливими оваціями.
Співочий і акторський таланат В.Ігнатенка є нам тим дорожчий, що артист показував молодим приклад взаємовиручки, відданості театрові.
В.Ігнатенко належав до артистів, які вміли співати і працювати, фактично, «без перерви». Адже як потрібні театрові актори, які будь-коли, навіть в останні хвилини перед виставою, можуть замінити колегу і виконати партію, в якій не виходив на сцену декілька років.
Нехай же зірка цього чудового артиста сяє і в його учнях!
Надія Труш,
заслужений працівник культури України
 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.