News

Be first to know about events in out Opera

На 160-ті уродини до  Джакомо Пуччіні

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Кожного року 22 грудня відзначав день народження великий Пуччіні , який був названий іменами своїх знаменитих предків-музикантів: Джакомо, Антоні, Доменіко, Мікелє, Марія. Успадкував від знаменитої родини не лише численні ймення, а й таланти, які проявлялися в кожному творі композитора – чи вокально-симфонічних або камерно-інструментальних, чи, передусім, в операх.
Всі десять засвідчують його переконання, що музика і дія повинні бути нерозривні. Тому в них відсутні увертюри, зате мелодійне багатство переповнює кожну дію.
Нема театру, в якому не йшла б хоч одна опера Пуччіні. Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької може похвалитися аж трьома: «Тоска», «Богема», «Мадам Баттерфляй». Остання є культовою для театру, що має ім’я співачки, яка врятувала в Італії в 1904 р. цю оперу від забуття.
На 160-і уродини знаменитого італійського композитора Д.Пуччіні наш театр запрошує глядачів саме в цей день – 22 грудня о 18.00. Звучатиме «БОГЕМА», яка оспівує богемне життя Латинського кварталу в Парижі.. Хто згадає свою студентську молодість, хто порівняє її з нинішньою – кожен отримає естетичне задоволення і пом’яне високим стилем творця безсмертних опер.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.