News

Be first to know about events in out Opera

Мирослав Скорик: привітання для Василя Вовкуна з нагоди 40-річчя творчої діяльності

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Мирослав Скорик, композитор, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка, Герой України.

   «Щиро вітаю Василя Вовкуна і з його уродинами, і з творчим ювілеєм, який є вагомою віхою   життя митця. Цей ювілей позначає великі справи, які здійснив Василь Володимирович як режисер, як чиновник високого рівня, як культурний діяч. Він зробив вагомий  внесок в українську культуру  і  вершить хороші  діла  тепер на посаді  генерального  директора- художнього  керівника  Львівської Національної Опери, піднімаючи її на вищий творчий щабель.

   Сердечно бажаю Василеві Вовкуну й надалі життєвої енергії, творчого заповзяття, нових режисерських знахідок, нових ініціатив і їх реалізації  – для активного мистецького життя всього колективу Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької»

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.