News

Be first to know about events in out Opera

Міні-макет Львівської національної опери відкрили на площі перед театром

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю у Львові відбулося відкриття моделі Львівського національного академічного театру опери та балету імені С. Крушельницької, що встановлена на площі перед театром задля того, щоб люди із вадами зору могли дотиком «відчути» красу театру та однієї із архітектурних візитівок міста.
«Сьогодні тут зібралося дуже багато світлих людей, які в нашому місті роблять хороші, правильні речі. Реконструкція історичних споруд вже стала доброю традицією. Такі скульптури є ознакою доброї співпраці: Оксани Потимко, яка є добрим драйвером цього процесу, Василя Одрехівського та всіх тих, хто долучився до цього процесу», — сказав Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.
«Ми раді, що культура всіх об’єднує. Через карантин Львівська опера перебуває в дуже складних обставинах, але такими подіями, як сьогоднішня, ми ще раз доводимо, що театр потрібен, театр єднає, театр зцілює», – додає Стефанія Олійник, керівниця літературно-драматургічної частини Львівської національної опери.
Детальніша інформація про подію – за посиланням на сайті Львівської міської ради: https://city-adm.lviv.ua/…/283045-u-lvovi-vidkryly…
 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.