News

Be first to know about events in out Opera

Меморандум про партнерство і співпрацю Львівської Національної Опери з українсько-швейцарською асоціацією Haliciana Schola Cantorum

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

22 вересня 2018 року у дзеркальній залі Львівської Опери було підписано Меморандум про партнерство і співпрацю Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької з українсько-швейцарською асоціацією  Галіціана Скола Канторум (Haliciana Schola Cantorum0).

Меморандум про співпрацю підписали:

ВАСИЛЬ ВОВКУН – генеральний директор-художній керівник Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької;

АРНО РАЙХЕРТ – президент українсько-швейцарської асоціації Haliciana Schola Cantorum.

В рамках двосторонньої творчої співпраці планується проведення циклу ексклюзивних подій в Львівській опері, культурних обмінів, запрошення музикантів світового масштабу для концертів і майстер-класів,  а також розміщення у Дзеркальній залі театру першокласних інструментів (рояль, клавесин, орган та ін.).

Haliciana Schola Cantorum ( Галіціана Скола Канторум) — це українсько-швейцарська асоціація, метою якої є розвиток культурного обміну між Західною та Східною Європою через педагогічні та культурно-просвітницькі проекти.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.