News

Be first to know about events in out Opera

Майстер-класи з вокалу світової оперної зірки Калуді Калудова

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Уже в котрий раз у Львівській Національній Опері оперний співак Калуді Калудов з 1 по 10 березня проводить майстер-класи для вокалістів. Свій досвід він щедро передає молодим і вже досвідченим вокалістам.

Калуді Калудов (Болгарія) – світова оперна зірка, співак тенорового діапазону, який виступав на багатьох європейських сценах.

Його голос наділений цілим рядом безсумнівних переваг, не менших, як у багатьох більш відомих тенорів світової слави. В його голосі чудово поєдналися технічність, масштабність, сила і теплота, світлий тембр.

Дебютувавши у Софії (Болгарія) в 1978 році, він одразу став виступати на провідних сценах світу: у Відні, Мілані, Римі, Берліні, Дрездені, Чікаго (США) та ін. В своєму репертуарі він має більше 60 партій тенорового репертуару.

В останні роки поряд з виконавською діяльністю він активно займається вокальною педагогікою. Проводить майстер-класи у Варні, Бухаресті, Румунії, Бразилії, Польщі, Фінляндії та Україні. У 2003 році він був викладачем в Музичній академії Катовіце (Польща), де здобув ступінь доцента. З 2006 року він за сумісництвом викладає на вокальному факультеті Нового Болгарського Університету (м.Софія).

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.