News

Be first to know about events in out Opera

Майстер-класи викладачів Віденського університету музики і виконавського мистецтва Гергарда Карі та Магдалени Ренварт

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

14 жовтня для артистів театру, а також для студентів та випускників – оперних співаків з різних міст України, на базі Львівської Національної Опери стартували майстер-класи викладачів Віденського університету музики і виконавського мистецтва Ґергарда Карі та Магдалени Ренварт.

Майстер-класи, що триватимуть впродовж 14-16 жовтня, проводяться у рамках проекту Coloratura Opera Lab, що має на меті професійний розвиток молодих оперних співаків та співачок. Викладачі впродовж 3-ох днів працюватимуть над аріями стилю італійського бельканто та В.А. Моцарта, а також над вдосконаленням італійської вимови в оперному репертуарі.

Австрійський тенор Ґергард Карі співав у всіх кращих театрах світу – від Метрополітен-опера в Нью-Йорку і до Ла Скала у Мілані. До нього на урок хочуть потрапити безліч оперних співаків, а його учнями є провідні солісти Віденської національної опери і світові зірки опери, зокрема, тенор Йонас Кауфман. 

Маґдалена Ренварт – оперна співачка, коуч з італійської вимови. Італійка за походженням, вона виступає в театрах Австрії, Німеччини, Італії з різноплановим репертуаром – в операх В.А. Моцарта, Л. ван Бетовена, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Р. Ваґнера, Р. Штрауса, Ф. Легара, О. Цемлінського та ін. 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.