News

Be first to know about events in out Opera

Майстер-класи відомого віолончеліста Марцеля Бергмана із музикантами оркестру

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

5 червня у Львівській національній опері провів майстер-класи із музикантами оркестру відомий ізраїльський віолончеліст Марцель Бергман. Бергман, родом із Львова, здобув у цьому місті початкову музичну освіту, згодом – емігрував в Ізраїль. Близько 40 років він був музикантом Ізраїльського філармонійного оркестру і концертмейстром групи віолончелей. До Львова Марцель Бергман особливо любить повертатися з концертами, майстер-класами, які він проводить як і з дітьми та юними виконавцями, так і з професійними музикантами.
Марцель Бергман також взяв участь у комісії, яка оцінювала на прослуховуванні професійний рівень музикантів оркестру Львівської національної опери. Він радо погодився провести майстер-клас, на якому, за словами виконавця, «прагнув поділитися досвідом, розповісти речі, які допоможуть сформованим артистам удосконалити свою гру як індивідуально, так і в групі віолончелей».

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.