News

Be first to know about events in out Opera

Майстер-класи оперних співаків Ґергарда Карі та Маґдалени Ренварт в рамках пректу «Coloratura Opera Lab»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Уже вдруге в рамках проекту «Coloratura Opera Lab» у Львівській Національній Опері  11- 16 лютого відбудуться майстер-класи викладачів Віденського університету музики та виконавського мистецтва – оперних співаків Ґергарда Карі та Маґдалени Ренварт.

Ґергард Карі – австрієць, який навчався в Італії і співав у всіх кращих театрах світу – від Метрополітен-опера в Нью-Йорку і до Ла Скала у Мілані. До нього на урок хочуть потрапити безліч оперних співаків, а його учнями є провідні солісти Віденської національної опери і світові зірки опери, зокрема, тенор №1 у світі – Йонас Кауфман. Його репертуар охоплює більше 30 партій в операх В.А. Моцарта, Дж. Верді, Дж. Пучінні, Ш. Гуно та ін.

Магдалена Ренварт – оперна співачка, коуч італійської мови при Віденському університеті музики і мистецтва. Її неймовірна харизма та техніка виконання вражає та захоплює. На опери за її участі квитки продані за місяць до події. Вона виступає в театрах Австрії та Італії в різнопланових партіях в операх В.А. Моцарта, Л. ван Бетовена, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Р. Ваґнера, Р. Штрауса, О. Цемлінського та ін.

Активними учасниками майстер-класів Ґерхарда Карі та Маґдалени Ренварт стали:⠀
🔸Мар’яна Березяк
🔸Олександр Прокопович
🔸Людмила Осташ
🔸Андрій Возіян
🔸Майре Пашаєва
🔸Юлія Суботіна
🔸Евеліна Любонько
🔸Володимир Шинкаренко
🔸Мар’яна Мазур
🔸Анастасія Афанасьєва
🔸Людмила Стецька
🔸Анастасія Ситник⠀
Саме вони протягом п’яти днів будуть вдосконалювати свої вокальні та сценічні вміння, а також випрацьовувати бездоганну італійську вимову.

Цього разу вони завершаться Гала-концертом учасників майстер-класу, на якому Ви почуєте найкращі арії з опер італійських композиторів.

Запрошуємо 16 лютого о 15:00 в Дзеркальну залу театру!

Квитки можна придбати у касі та на сайті театру: https://bit.ly/2OCW9co

Довідка:

«Coloratura Opera Lab» − це перший в Україні проєкт, який ставить за мету розвиток таланту та підтримку в професійній реалізації молодих оперних співаків та співачок. Проєкт організовує майстер-класи, лекції, а також концерти та оперні постановки за участі молодих оперних виконавців. Місія «Coloratura Opera Lab» − дати можливість молодим співакам та співачкам реалізовувати свій талант саме в Україні, а не лише за межами нашої держави.    

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.