News

Be first to know about events in out Opera

Майстер класи Ольги Пасічник для солістів Львівської національної опери

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У червні 2018 року Львівська національна опера презентуватиме нову постановку славетної опери «Дон Жуан» В.А.Моцарта у режисерському трактуванні Василя Вовкуна. Виконавський склад, що готує оперу – не лише солісти Львівського театру: вперше був проведений кастинг, у якому взяли участь, без перебільшення, співаки з усієї України, від Львова до Сімферополя.
Більшість із них – це молоді й талановиті виконавці, у яких за плечима немалий досвід та успішний початок сценічної кар’єри. Однак, у найвідповідальніших партіях нерідко потрібен наставник, хто допоможе «дошліфувати грані», щоб виступ вдався справді блискучим.
Тож, до активної роботи над постановкою «Дон Жуана» з майстер класами запросили відому українську оперну виконавицю, сопрано Ольгу Пасічник. У репертуарі співачки партії з опер від Бароко до сучасності, які вона виконувала на сценах Парижа, Амстердама, Мадрида, Відня, Мюнхена,
Варшави та ін.
Майстер класи Ольги Пасічник у Львівській національній опері тривали впродовж 5-8 травня 2018 року. Найбільше уваги виконавиця приділяла правильній італійській вимові у аріях та речитативах, а також фразуванню. Спостерігати за її роботою зі солістами було надзвичайно цікаво – це справді було майстерне «шліфування»: пошук правильних барв, кольорів – як і емоційних, так і тембральних.
Присутність Ольги Пасічник на репетиціях надзвичайно мотивувало солістів. Сама виконавиця також тепло відгукнулася про своїх «підопічних»: «Видно, що вони надзвичайно горять цією постановкою і працюють з усіх сил».
Прем’єра оновленої постановки опери «Дон Жуан» В.А.Моцарта запланована на 30 червня 2018 року.
Стефанія Олійник

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.