News

Be first to know about events in out Opera

Майстер-класи Ольги Пасічник для солістів опери

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Для проведення майстер-класів по вокалу запросили відому у Європі та Україні оперну та камерна співачку, сопрано Ольгу Пасічник. У репертуарі співачки партії з опер від бароко до сучасності, які вона виконує на сценах Парижа, Амстердама, Мадрида, Відня, Мюнхена, Варшави та ін.
  Майстер класи Ольги Пасічник у Львівській національній опері тривали впродовж 12-15 березня 2019 року. Найбільше уваги приділялось правильній італійській вимові у аріях та речитативах, фразуванню, стилю та акторській майстерності, а також дихальній та вокальній техніці. 
  У майстер-класах взяли участь молоді й талановиті виконавці, у яких за плечима немалий досвід та успішний початок сценічної кар’єри. Однак, у найвідповідальніших партіях нерідко потрібен наставник, який допоможе «дошліфувати грані», щоб виступ вдався справді блискучим.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.