News

Be first to know about events in out Opera

“Любовний напій” – із дебютами

   Коли заглянеш в афішу, а там – опера “Любовний напій”, то відразу зрадієш: веселий добрий сюжет, дотепна логічна режисура (Галина Воловецька), стильні декорації (Тадей  Риндзак), вишукані костюми (Оксана Зінченко), запальна італійська тарантелла (Ігор Храмов)  – при чудовій музиці.  А згадаєш, що писав її (і для неї) закоханий у свою молоду дружину  ніжний і темпераментний Гаетано Доніцетті, задоволення помножується: були й не переводяться правильні чоловіки!
  Комічна опера”Любовний напій” вперше побачила світ у травні 1832 р. й оповіла історійку про бідного хлопця Неморіно, закоханого в багачку Адіну. Вона, звісно, не звертає на нього уваги, надаючи перевагу бравому сержантові, навіть збирається виходити за нього заміж. І раптом змінює хід подій. Чому?
   Відповідь отримаємо на спектаклі 17 березня о 18-ій годині. Хто вже мав щастя насолоджуватися цією оперою, запрошуємо ще раз. Тому що будуть  нові виконавці. Дебютанти (в цій виставі) –  Олег Садецький (Неморіно), Дмитро Кальмучин (Белькоре), Мар’яна Мазур (Джанетта). Партію Адіни виконає  Наталія Курильців,  Дулькамари – Ігор Міхневич.

  Цих молодих талановитих співаків знаємо з інших спектаклів. Зокрема, Олегові Садецькому аплодували – в “Ріґолетто”Д.Верді (Герцог), в  “Севільському цирульнику” Д.Россіні (Альмавіва), в “Попелюшці” А.Спадавеккіа (Принц) та ін. Ще студентом прийшов до театру Дмитро Кальмучин і яскраво проявив себе в операх “Дон Жуан” та “Весілля Фіґаро”В.-А.Моцарта (дон Жуан, Альмавіва). Мар’яна Мазур – чудова Оксана в  “Запорожці за Дунаєм” С.Гулака-Артемовського. Бажаємо їм успіху і в цих дебютах!
   Нагадаємо, що в постановці “Любовного напою” Г.Доніцетті з хорами працювали головний хормейстер Василь Коваль і хормейстер Ірина Коваль та диригент Ірина Стасишин, яку цього вечора побачимо за пультом перед симфонічним оркестром.

Фото-звіт з вистави Фото – Руслан Литвин

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.