News

Be first to know about events in out Opera

Львівська опера відкрила новий творчий сезон

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

http://pravdatut.ua/news/lvivska-opera-vidkryla-novyj-tvorchyj-sezon  

Четвер, 23 серпня 2018

Неймовірна гра оркестру та шикарні голоси співаків Львівської опери. На проспекті Свободи перед культурною обителлю презентували лише частину того, що чекатиме містян вже цьогоріч у новому театральному сезоні.  Про усе, чим дивуватимуть містян представники цього творчого колективу не розповідають. Бо не вистачить і слів, щоб повідати усі таємниці.

Цілий рік вони не лише відігравали репертуар минулого сезону, а й турбувалися, аби було, що показати мешканцям культурної столиці цьогоріч.На 119-й творчий сезон зірки оперного театру не лише заспівали за межами культурного осередку, але й влаштували із відвідувачами справжнє дефіле. Саме таким чином містян запрошували на перегляд фольк-опери-балету «Коли цвіте папороть».

Та масштабний старт нового сезону у Львівській опері доволі валивий і для всієї України. Бо ж саме через такі заходи різноманітні театри нашої держави покращуватимуть свою діяльність. Такий подарунок як собі так і містянам колектив оперного театру вирішив влаштувати саме до Дня Незалежності України. Аби показати, що найголовніше завжди залишатися вірними своїй країні, та улюбленій справі.

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.