News

Be first to know about events in out Opera

Львівська Опера:  особливі  гості – діти

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Хлопчики в костюмах, сорочечки з метеликом; дівчатка в ошатних суконках  – такими цього разу були учасники проекту для дітей «Сходинки до Парнасу» у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

   Ця театралізована екскурсія набирає все більшої популярності. І не тільки у Львові, а . й у Львівській області. Сьогодні театралізовану екскурсію відвідали учні  СШ №34, школи «Альфа», середньої школи с.Бірки Яворівського району та с.Борщовичі Пустомитівського району. Вони послухали розповідь про історію театру(солістка опери Вероніка Коломіщева та заслужений працівник культури України Надія Труш, артисти мімічного ансамблю Юрій Степан, Василь Шеремета,Сергій Дадукевич  та Володимир Колецький), побачили танець у виконанні артистки балету Анни Сапункової, познайомилися з виробничими майстернями, де їм дали пояснення художники Петрунелла Хміль і Ярослав Бринь.

Режисер Роман Валько, помічники режисера Вікторія Шишова, Петро Колосівський, Наталія Іщук зробили все, щоб дітям було зручно і цікаво. Пропонуємо вам фоторепортаж Олени Храмової

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.