News

Be first to know about events in out Opera

Львівська Опера: нові творчі дебюти

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Вони відбудуться у балетних виставах “Одноактні балети” 11 травня о 18-ій год. та “Білосніжка і семеро Гномів” 13 травня о 12-ій год.

  В “Кармен-сюїті” Ж.Бізе-Р.Щедріна побачимо два нових дебюта: у партії Фатума вперше виступить Наталія Пельо, у партії Цуніги  – Віктор Маліновський. У “Ночі Вальпургії”(а це балетна сцена з опери “Фауст” Ш.Гуно) у партії Вакха побачимо лауреата міжнародного конкурсу Трістана Добровного, який полюбився глядачам за створені ним образи Принца в балетах “Лебедине озеро” та “Лускунчик” П. Чайковського, “Білосніжка та семеро Гномів” Б.Павловського та ін.         

  Серія дебютів порадує публіку у “Білосніжці”. Заслужений артист України Євгеній Свєтліца до своїх численних Принців додасть ще одного саме у цій виставі. Віктор Маліновський, який нещодавно красиво заявив про себе у “Любові-чарівниці” М.де Фальї, виконає партію Лісничого, а Олена Добровна подасть своє трактування образу Королеви-відьми. Творчий процес освоєння нових партій у балетних та оперних спектаклях Львівського національного театру імені Соломії Крушельницької нуртує. Запрошуємо на відомі вам вистави з улюбленими артистами в нових сценічних іміджах.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.