News

Be first to know about events in out Opera

Львівська національна опера здобула престижну нагороду «Найкращий оперний театр», яку вручили на міжнародній церемонії International Opera Awards

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Львівська національна опера разом із Одеською національною оперою здобули престижну нагороду «Найкращий оперний театр», яку вручили на міжнародній церемонії International Opera Awards у Мадриді.

Театри не лише відновили свою роботу у перші місяці повномасштабного вторгнення, а й продовжують створювати новий якісний український культурний продукт.

У листопаді Львівська національна опера презентувала перше виконання опери «Страшна помста» Є. Станковича до 80-річчя українського композитора. А вже у грудні, попри практично відсутність світла, зв‘язку та постійні обстріли, запрошує на нову балетну постановку до 300-річчя Григорія Сковороди “Пізнай себе» у режисурі Василя Вовкуна.

А в Одеській національній опері для глядачів презентували оперу «Катерина» Олександра Родіна.

Нагадаємо, премію International Opera Awards заснували головний редактор британського журналу “Опера” Джон Еллісон та британський підприємець, меценат і фанат опери Гаррі Хайман у 2013 році. Нею нагороджують щорічно, аби підвищити авторитет опери як виду мистецтва, визнавати та винагороджувати успіхи в опері та збирати кошти для надання стипендій талантам-початківцям в опері з усього світу.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.