News

Be first to know about events in out Opera

Львівська національна опера запрошує на нову новорічну програму «Штраус-бал»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В останні дні року Львівська національна опера дивуватиме глядачів особливою прем’єрою – ексклюзивною концертною програмою «Штраус-бал». Святкові концерти на головній сцені театру відбуватимуться 30, 31 грудня та, вже у новому році, 14 січня. Початок о 18:00.

Глядачі поринуть у магічну атмосферу, лише переступивши поріг театру: фоє Львівської національної опери стане майданчиком для танців та веселощів. Також у ціну квитка буде входити спеціальний сюрприз, який додасть загадковості дрес-коду відвідувачів.

Основне дійство відбуватиметься на сцені, де у виконанні оркестру театру прозвучать найвідоміші твори танцювальної музики династії австрійських композиторів Йоганна Штрауса та його синів – Йоганна та Йозефа. Їхні польки, вальси, марші та фрагменти з оперет були найбільш виконуваною танцювальною музикою на межі ХІХ-ХХ століть. Про музичні несподіванки концерту розповів диригент програми Іван Чередніченко: «Музиканти оркестру дозволять собі пожартувати, і для цього їм знадобляться також геть незвичні музичні інструменти як от гудок, ковадло і кілька пістолів». Вражатимуть і чарівні солістки Львівської національної опери – сопрано Анастасія Корнутяк, Дарина Литовченко та Маріанна Цвєтінська, які виконуватимуть найбільш віртуозні й святкові номери з класики оперної музики.

Танці у виконанні артистів балету стануть окрасою програми не лише на сцені, але й у фоє театру. Балетмейстери-постановники – Артем Шошин і Сергій Наєнко.

«Ввійшовши до театру, ви поринете у святкову гру. Ми просимо подбати про вечірній дрес-код, щоб дарувати святковий настрій одне одному», – наголошує режисер дійства, генеральний директор-художній керівник Львівської опери Василь Вовкун. І додає: «Після концерту ви зможете залишитися ще на годину, щоб потанцювати та насолодитися святковою атмосферою театру».

Квитки на новорічну концертну програму «Штраус-бал»: https://lviv.kontramarka.ua/uk/straus-bal-koncert-71804.html

Промовідео новорічної концертної програми «Штраус-бал»:

https://www.youtube.com/watch?v=LaR1hInKUgU

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.