News

Be first to know about events in out Opera

Львівська Національна Опера: плани на новий сезон грандіозні

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   «Але ми їх зреалізуємо. Бо працюємо  на повну силу», –  запевнив генеральний директор-художній керівник Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, народний артист України Василь Вовкун, виступаючи сьогодні перед рідним  колективом та вітаючи його з відкриттям 119-ого творчого сезону.

    Із цікавістю працівники театру ознайомилися  з великою роботою, проведеною в приміщенні під час відпустки (відновлена  підлога сцени, глядачевого  та дзеркального  залів, відреставровані барельєфи в дзеркальному залі та фойє, реконструйовано туалетні кімнати першого поверху та багато іншого). Деякі роботи будуть виконуватися  ще впродовж року.

   Із екскурсійної та концертної діяльності за час літньої відпустки було зароблено майже мільйон гривень, які, поруч із іншими коштами, будуть скеровані для реалізації нових творчих планів.

    А це – виступи театру в Одесі (опера «Коли цвіте папороть» Є Станковича), Луцьку (балет «Шопеніана» на музику Ф.Шопена), в Польщі (опера «Богема» Д.Пуччіні); Міжнародний фестиваль оперного  мистецтва імені Соломії Крушельницької, прем’єра балетів «Весна священна» і «Пульчинелла» І.Стравінського та опери «Лоенґрін» Р.Вагнера.

  Незвичним буде цього року відкриття творчого сезону для глядачів: 23 серпня о 16:30 перед театром виступить із цікавою програмою симфонічний оркестр під орудою всіх театральних диригентів; на червоній доріжці продефілюють солісти опери та балету; будуть приємні несподіванки, які поки що не станемо розголошувати.

   Театр натхненно готується до зустрічі зі своїми дорогими глядачами.   

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.