News

Be first to know about events in out Opera

Львівська національна опера отримала надзвичайно цінний подарунок від відомого диригента Андрія Юркевича – партитуру опери «Украдене щастя» Юлія Мейтуса

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Львівська національна опера отримала надзвичайно цінний подарунок від відомого диригента Андрія Юркевича – партитуру опери «Украдене щастя» Юлія Мейтуса. Остання написана композитором на замовлення театру, вперше виконана у 1960 році, живе в різних режисерських інтерпретаціях та має великих успіх на сцені Львівської національної опери і до сьогодні.

Дотепер на репетиціях і виставах послуговувались ще «авторською» копією партитури. Нова професійно оцифрована та видрукувана партитура, автором якої став композитор Іван Небесний, сприятиме популяризації відомого українського оперного шедевру у світі!

Хай цей творчий вияв стане поштовхом для інших культурних інституцій та меценатів!

Дирекція та колектив театру щиро вдячні Андрію Юркевичу та Івану Небесному, з якими театр є у постійній творчій співпраці, за такий добродійний подарунок! Віримо, що «Украдене щастя» з успіхом зазвучить на багатьох оперних сценах, у тому числі під орудою Маестро Андрія Юркевича.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.