News

Be first to know about events in out Opera

Львівська національна опера із вдячністю до лікарів започатковує соціальну ініціативу #дякуємо_лікарю та присвячує прем’єру опери “Турандот” усім лікарям

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сучасний світ щоденно змінюється.

Але незмінною залишається його найбільша цінність – людське життя.

В час, коли людство зіштовхнулося із невідомою раніше загрозою – пандемією коронавірусу,  суспільству, як ніколи, необхідно  консолідувати сили, аби захистити здоров’я та зберегти життя.

Львівська національна опера, із вдячністю до лікарів, які зараз перебувають в авангарді боротьби з коронавірусом, започатковує соціальну ініціативу #дякуємо_лікарю, аби морально та духовно підтримати їх.

Митців і лікарів об’єднує те, що ми разом працюємо для людей і задля людей. Медики лікують фізично, а митці – духовно, а воєдино – заради торжества життя на землі.

Отож аби висловити свою глибоку вдячність, Львівська національна опера присвячує грандіозну довгоочікувану прем’єру опери “Турандот” Джакомо Пуччіні, що відбудеться 20; 26 та 27 листопада – усім лікарям. Вони першими матимуть змогу стати свідками прем’єри опери, яка ставиться вперше за 120-річну історію театру.

Закликаємо усі культурні установи приєднатися до ініціативи Львівської національної опери під назвою #дякуємо_лікарю, і надати можливість медичним працівникам відвідати мистецькі події, вистави,  інші культурні заходи. А разом з тим, наголошуємо про важливість функціонування культурних інституцій, які у цей складний час дають духовну розраду відвідувачам.

Дихати – означає жити і творити!

І цим ми завдячуємо нашим лікарям!

#Дякуємо_лікарю !

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.