News

Be first to know about events in out Opera

Легендарний Моцарт повертається до Львова!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Львівська національна опера продовжує ділитися з улюбленими глядачами якісним українським культурним продуктом!
Вистава, що руйнує шаблони унікальністю та сучасною подачею
Ми з приємністю презентуємо відеоверсію опери “Дон Жуан” В. А. Моцарта у постановці Львівської національної опери, яка вже доступна для перегляду за посиланням на YouTube каналі театру:
💬 Поширюйте, коментуйте і обов’язково діліться своїми враженнями у соціальних мережах Львівської національної опери!
Ми щиро вдячні Українському культурному фонду за підтримку створення відеоверсії вистави. Зокрема дякуємо за співпрацю Пилипу Іллєнку і його команді.
🌸Тож на весняних вихідних, що чекають попереду, Ви матимете змогу переглянути онлайн оперу, що вражає своїм унікальним сучасним прочитанням відомого твору.
👉Прем’єра одвічної історії про гріховність та розплату в режисурі генерального директора-художнього керівника Василя Вовкуна відбулася влітку 2018 року.
👉До слова, вперше опера «Дон Жуан» В. А. Моцарта у Львові була поставлена у 1790 році, коли будівлі нинішнього Львівського оперного театру ще не було.
👉Через три роки після прем’єри у Празі її вже показували на львівській сцені.
👉За новітньої історії, постановки творів Моцарта відбувалися також і як спільні проєкти Львівської опери та Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка:
🔻у 2015 році «Дон Жуан» йшов у виконанні талановитих студентів академії у режисурі народного артиста України Василя Вовкуна
🔻у 2016 році відбулася прем’єра опери “Безумний день, або Весілля Фіґаро”.
👉Ще один музичний твір Моцарта – оперу “Чарівна флейта” у театрі презентували навесні 2013 року.
❗️А от побачити захопливе виконання «Дон Жуана» наживо на сцені Львівської національної опери запрошуємо вже 18 та 19 березня.
🎟Квитки у касах театру та за посиланням:
[рекомендовано для перегляду 16+]