News

Be first to know about events in out Opera

Пам’яті полеглих воїнів ЗСУ та невинно убієнних у російсько-українській війні Львівська національна опера присвячує концерт-реквієм «Памʼяті нескорених»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Рік запеклої боротьби, рік важких днів і ночей, рік болючих втрат, але й також… Рік надії та гордості за Україну і українців, рік любові та вміння цінувати всіх, хто поряд, та все, що у нас є! Рік сили, хоробрості та звитяги, та головне – віри у Перемогу!

Напередодні першої річниці російського повномасштабного вторгнення Львівська національна опера запрошує долучитися до вшанування пам’яті полеглих воїнів ЗСУ та невинно убієнних у цинічній російсько-українській війні та присвячує концерт-реквієм «Памʼяті нескорених», що відбудеться 22 лютого о 18:00.

Вперше у Львові за диригентським пультом всесвітньо відома диригентка Кері-Лінн Вілсон – канадійка українського походження, яка цьогоріч дебютувала на сцені нью-йоркської Метрополітен-опера.

Саме під її орудою влітку 2022-го відбувся світовий тур “Ukrainian Freedom Orchestra” / “Українського оркестру свободи”, під час якого українські музиканти виступили у найбільших містах Європи та Америки. Серед учасників – музиканти оркестру театру: Андрій Чайковський, Марта Семчишин, Віктор Семчишин, Анна Бура (скрипка), Юрій Хвостов, Євген Марчук (гобой, англійський ріжок), Наталія Коноваленко (арфа).

Квитки можна придбати у касі
та на сайті театру за посиланням: http://bitly.ws/zHhQ

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.