News

Be first to know about events in out Opera

У Львові – балетні зірки

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

    24 листопада о 18-ій годині на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької виступить зіркова пара – заслужені артисти України Катерина Кухар і Олександр Стоянов. Справжнє свято для балетних гурманів – побачити цих прекрасних відомих артистів на сцені. Їм аплодують і в  рідному Києві – у Національному театрі опери та балету імені Тараса Шевченка,  і за далекими кордонами.

   Нагадаємо, що Катерина десять років тому  танцювала в нас титульну партію в «Есмеральді» Ц.Пуньї  (Феб – Ігор Храмов,  Клод – Віталій Рижий, Квазімодо – Микола Санжеревський). А вдвох із чоловіком вони виступлять тут  уперше.

   У репертуарі прими-балерини Катерини Кухар – більше двох десятків великих партій, у балетного прем’єра Олександра Стоянова – майже стільки ж.  За великі успіхи й майстерність Катерину нагородили орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня. ЇЇ та Олександра запрошують у журі на численні міжнародні хореографічні конкурси.

    Слава зіркової пари серед балетних професіоналів і любителів дуже велика. Однак Катерина стала ще більш відомою – для широкого загалу – під час проведення телевізійного проекту «Танці з зірками», де вона була суддею – вимогливим і справедливим, вишуканим і філігранним.

    У Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії  Крушельницької провідні солісти Національної Опери України (Київ), заслужені артисти України Катерина Кухар і Олександр Стоянов виступлять у романтичному балеті «Жізель» А.Адана:

Катерина – в партії Жізелі, Олександр – у партії графа Альберта.  

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.