News

Be first to know about events in out Opera

Євген Станкович: привітання для Василя Вовкуна з нагоди 40-річчя творчої діяльності

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Євген Станкович, композитор, народний артист України, Герой України:

« Я здивований, що Василь Вовкун творить уже сорок років: бачу його таким молодим! Кілька десятиліть він працює для становлення українського мистецтва, він – надбання української культури. Як би не пафосно це звучало, але це правда. Він робив грандіозні музично-театральні  постановки під відкритим небом, які ставали святами і певним відкриттям.

   Він ініціював багато різноманітних культурних  заходів. Звертався і до мене з цікавими творчими пропозиціями: не обіцяв, а реалізовував нами задумане, зокрема виконання і запис  ораторії для солістів, мішаного хору та симфонічного оркестру «Страсті за Тарасом» на вірші Т.Шевченка, а ось тепер – постановку фольк-опери-балету « Коли цвіте папороть».

   Вважаю, що Василь Вовкун знаходиться зараз  у розквіті сил, на гребені життєвої хвилі. Доказом є те, що  за короткий час він багато зробив для оновлення творчого життя Львівської Національної Опери.

   Бажаю Василеві Вовкуну – цьому фанатові своєї справи, багатьох нових творчих досягнень, постановок, про які мріє. А  щоб це здійснилося  – здоров’я йому і його сім’ї !»

                                                                                 Записала Надія Труш

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.