News

Be first to know about events in out Opera

Художник-постановник прем’єри опери “Турандот” – Луіджі Скольйо (Італія)

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Продовжуємо знайомити Вас із командою постановників опери “Турандот” Дж. Пуччіні на сцені Львівської національної опери.
Вражаючу сценографію до вистави створив італійський сценограф Луіджі Скольйо.
Він народився у Швейцарії. Навчався у Державному інституті мистецтв на Сицилії. Згодом переїхав до м. Урбіно (Італія), де продовжив навчання в Академії образотворчих мистецтв на факультеті сценографії, яке закінчив із відзнакою.
Працює сценографом у театрі (оперному та драматичному), кіно та рекламі в Італії та за кордоном. З 1999 року плідно співпрацює з театральними трупами та режисерами, європейськими артистами оперних, музичних, драматичних, експериментальних театрів.
З 1999 року Скольйо розпочав мистецьку співпрацю із режисером Міхалом Знанецьким, приєднавшись до команди постановників найважливіших оперно-драматичних вистав у Європі та інших континентах.
Він також займається візуальним дизайном композицій на художніх виставках, шоу-програмах та заходах, пов’язаних із сценографією.
У 2010 році був номінований на звання найкращого художника-постановника в Польщі за мюзикл “Продюсери” М. Брукса (сезон 2008/09 Розважального театру/Teatr rozrywki, м. Хожув).
У 2011 році зі своєю творчою командою здобув Гран-прі в номінації «Найкраща постановка року» за оперу “Євгеній Онєгін” П. Чайковського.
Серед знакових проєктів: мюзикл “Продюсери” М. Брукса, опери “Євгеній Онєгін” П. Чайковського, “Паяци” Р. Леонкавалло (м. Комо, Італія), “Король Роґер” та “Гаґіт” (м. Буенос-Айрес, Аргентина) К. Шимановського (Польща); “Травіата” (масштабна постановка під відкритим небом у пустелі Масада), “Бал-маскарад” (м. Тель-Авів), “Трубадур” (м. Неаполь, Італія) та “Ернані” Дж. Верді; “Мефістофель” А. Бойто (м. Спліт, Хорватія); “Фауст” Ш. Гуно (м. Будапешт, Угорщина); оперета “Кандід” Л. Бернстайна; кантата “Карміна Бурана” К. Орфа (Пустеля Масада).
На изображении может находиться: 1 человек
 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.