News

Be first to know about events in out Opera

Хормейстер-постановник прем’єри опери “Турандот” – Вадим Яценко

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Хормейстер-постановник прем’єри опери “Турандот” Вадим Яценко привідкрив завісу і поділився найцікавішими фактами про роль хору, а ще – розповів, що саме його найбільше вразило під час підготовки вистави.

“Вже із самого початку роботи над оперою, музика Дж. Пуччіні нас неймовірно захопила! Один із найкращих творів маестро, його остання робота, вразила нас своєю глибиною, драматургією та абсолютно фантастичним музичним матеріалом.

Хор в опері “Турандот” є окремим дійовим персонажем, який проходить процес трансформації від бездумного натовпу (la folla) до стану розуміння та очищення: як духовного, так і фізичного. Цю ідею дуже влучно втілює режисер постановки Міхал Знанецький. Під час репетиційного процесу ми так само поступово проходили цей шлях до усвідомлення того, що саме композитор хотів донести нам своєю музикою та який сенс у неї вкладав.

Насолодитися звучанням хору запрошуємо на здачу прем’єри 20 листопада, а також прем’єрні покази 26 та 27 листопада.

👉Квитки можна придбати у касах театру та за посиланням:

🎟20 листопада https://bit.ly/3plHNOl

🎟26, 27 листопада https://bit.ly/2TJJIgS 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.