News

Be first to know about events in out Opera

Готуємось до нової прем’єри – опери “Лис Микита” І.Небесного

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької йде робота над новою прем’єрою – постановкою опери «Лис Микита» на музику українського композитора Івана Небесного. Вона стане найновішим першопрочитанням у нашому театрі, оскільки цей твір написано саме для нього і народиться саме на нашій сцені.
Щоденно проводяться співанки і постановочні репетиції під керівництвом режисера-постановника вистави Василя Вовкуна.
Декілька слів розповімо про роботу у виробничих майстернях.
В кравецькому цеху повсюди ескізи костюмів. Йдуть примірки костюмів, над якими чаклують художник костюмів Ганна Іпатьєва та наші трудівниці – кравчині та швеї. Є вже і готові костюми, що чекають на перші костюмовані репетиції.
В бутафорському цеху іде формування елементів декорацій та створення каркасів для головних уборів та аксесуарів для одягу… Всі цехи працюють не покладаючи рук, наближаючи прем’єру чудової музичної казки для дітей і дорослих «ЛИС МИКИТА», яка відбудеться 20, 21, 22 і 23 лютого 2020 року. Запрошуємо!

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.