News

Be first to know about events in out Opera

Гостьовий виступ соліста із м. Дніпро

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   6 і 9 жовтня у Львівській Національній Опері з гостьовим виступом перебував соліст Дніпровського Будинку органної та камерної музики, викладач “бельканто” Дніпровської державної академії музики ім. Глінки Олександр БЛАГОДАРНИЙ. Випускник Одеської та Міланської консерваторій втілив понад 65 провідних оперних партій та співав на найвидатніших оперних сценах Європи та світу.
6 жовтня він вперше виступив на сцені Львівської Національної Опери в партії Захарії в опері «Набукко» Д.Верді, а 9 жовтня – з сольним концертом «Сила арії» у дзеркальній залі театру. В концерті прозвучали твори В.- А. Моцарта, Д. Россіні, Д. Верді, Р.Вагнера, Ш. Гуно, К. Данькевича та Д. Задора.
   За роялем – Станіслав Федюк, лауреат міжнародних конкурсів, випускник музичних академій Лондона та Львова. Виступав в різних країнах Європи: Польщі, Чехії, Бельгії, Голландії, Італії, Франції, Туреччині, Україні, а також у Бахрейні, Лівані та ОАЕ.

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.