News

Be first to know about events in out Opera

Гостьовий виступ Руслани КОВАЛЬ в партії Джільди в опері “Ріголетто” Д.Верді

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

7 лютого о 18:00 з неперпінням чекаємо на виступ Руслани КОВАЛЬ в партії Джільди в опері «Ріголетто» Д.Верді.

В листопаді 2019 року Руслана Коваль стала лауреаткою 1-ої премії V міжнародного конкурсу оперних співаків ім.Соломії Крушельницької, який проходив у Львівській Національній Опері.

Руслана Коваль народилася у Хмельницькому (Україна). Навчалася в Національній музичній академії ім. П.Чайковського у професора, народної артистки України Марії Стеф’юк. У 2014 році отримала ступінь магістра по вокалу.

У 2014-2017 роках Руслана була учасницею Молодіжної програми Великого театру, де виконувала партії Барбарини в «Весіллі Фігаро», Голоса з небес і Тібо в «Дон Карлосі», Лізи в «Сомнамбулі» В.Белліні, Фраскіти в «Кармен»Ж.Бізе і Бригіти в «Іоланті»П.Чайковського.

Також брала участь у численних камерних концертах в Бетховенському залі, виступаючи з російськими, французькими і німецькими аріями.

В її репертуар також входять Віолетта в «Травіаті» Д.Верді, Деспіна в «Так чинять усі» В.-А.Моцарта, Марфа в «Царевій наречені» і титульна роль в «Снігуроньці» Римського-Корсакова.

У лютому 2016 року Руслана з групою молодих вокалістів пройшла двотижневий курс у Вашингтонській національній опері в рамках програми для молодих виконавців Domingo-Cafritz Young Artist Program.

У квітні 2017 дебютувала в партії Джільди в «Ріголетто» в Оперному театрі Вупперталя (Німеччина), диригент Йоханнес Пелль, режисер-постановник Тимофій Кулябін.

Руслана – фіналістка престижних вокальних конкурсів: Operalia 2017 і Queen Sonja Vocal Contest 2017.

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.