News

Be first to know about events in out Opera

Геніальний Пінзель на фоні виставок і спектаклю

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Сьогодні, 4-ого червня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся мистецький захід, присвячений видатному скульпторові, який тривалий час працював у Львові та в інших містах Галичини, – Іоану Георгові Пінзелю. Його роботи можна побачити у Львівському музеї Пінзеля на початку вулиці Личаківської – в музеї, який ініціював і створив відомий в Україні мистецтвознавець, Герой України, колишній директор Галереї мистецтв Борис Возницький.

   Урочисто відкрили конкурс скульптур “Натхненні Пінзелем” заступник генерального директора-художнього керівника театру, заслужений артист України Тарас Курчик та ініціатор і організатор проекту «Під Зорею Пінзеля» та Конкурсу скульптур керівник “АРТ-студії Івони Лобан” – Івона Лобан. З вітальним словом виступив 1-й заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.
   Цього вечора в фойє театру розгорнулася виставка живописних робіт із серії “Під зорею Пінзеля”, у якій взяли участь кілька десятків львівських художників, серед яких – П.Сипняк, О.Скоп, О.Крохмалюк, Л.Котюк та ін.
   Головною ж подією була презентація скульптур, представлених на конкурс “Натхненні Пінзелем”. На нього подали свої роботи львівські скульптори як молодшого, так і старшого покоління.
   Конкурс триватиме кілька місяців і буде обговорюватися в соціальних мережах. Скульптура-переможець буде виготовлена в повний ріст і подарована місту Львову.
   Родзинкою вечора стала балетна вистава “«ЛЮДИНА, або Містерія Майстра Пінзеля»” на музику Юрія Ланюка – візії на тему Пінзеля.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.