News

Be first to know about events in out Opera

Фотохроніка п’ятого дня фестивалю

Спеціально до XVII Міжнародного фестивалю оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької солісти та музиканти Львівської Національної Опери підготували нову постановку “Служниці-пані” Дж.Б.Перголезі. Ця надзвичайно жвава, жартівлива опера – справжній майстер-клас кмітливості та винахідливості служниці, яка застосовує усі жіночі хитрощі, щоб стати панянкою. Неповторні радісні емоції глядачам подарували солісти – Ігор Міхневич (Уберто), Наталія Курильців (Серпіна), Іван Борхес-Самко (Веспоне) та музиканти Камерного оркестру Львівської національної опери під батутою Ірини Стасишин. 
Режисер проекту – Галина Воловецька, художник – Богдан Лужецький, художник костюмів – Христина Козак. 
Отримавши першовиконання на Міжнародному оперному фестивалі, тепер “Служниці-пані” Дж.Б.Перголезі ввійде до постійного репертуару Львівської національної опери та буде виконуватися на камерній сцені.

Фото – Руслан Литвин

ірина стасишин Igor Mikhnevich Василь Вовкун (Vasyl Vovkun)Михайло Швед Stepan Stasyuk Андрій Митроган

Сьогодні в Музично-меморіальному музеї Соломії КрушельницькоїМузей Соломії Крушельницької у Львові в рамках XVII Міжнародного оперного фестивалю імені Соломії Крушельницької відбулася презентація книги “Оперний світ Соломії Крушельницької”.
Пропоноване науково-популярне видання знайомить із оперним репертуаром славетної української співачки Соломії Крушельницької (1872-1952), що налічував майже 60 опер різних національних шкіл і напрямів. У лаконічній формі подано інформацію про композиторів, їхні твори, сюжет опери, а також – вміщено уривки з рецензій на виступи С. Крушельницької в оперних партіях. Видання адресоване музикознавцям, театрознавцям, широкому колу шанувальників оперного мистецтва.

https://opera.lviv.ua/?post_type=shows&p=15606

Ян Стефані «Краків’яни і ґуралі»
опера на 2 дії

Музика Яна Стефані / Лібрето Войцех Богуславський

 

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.