News

Be first to know about events in out Opera

Феєрія музики і танцю: онлайн трансляції Львівської Національної Опери 24-26 квітня

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Чаруючі балети та українська феєрія, що вражає музикою, хореографією та візуальними ефектами: Львівська Національна Опера продовжує онлайн трансляції кращих вистав з репертуару театру. Залишайтеся вдома, бережіть себе та близьких і насолоджуйтеся улюбленими операми та балетами на YouTube каналі Львівської Національної Опери за посиланням: https://www.youtube.com/user/OperaLviv/videos

24-26 квітня відбудуться онлайн трансляції вистав, що захоплюють феєрією музики і танцю – балетів «Корсар», «Дон Кіхот» та феєрії «Коли цвіте папороть» сучасного українського композитора Євгена Станковича:

24 квітня, п’ятниця о 19:00 – балет «Корсар» Адольфа Адана;

25 квітня, субота о 12:00 – феєрія «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича;

25 квітня, субота о 19:00 балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса;

26 квітня, неділя о 12:00 – феєрія «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича;

26 квітня, неділя о 19:00балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса.

Балет «Корсар» з музикою Адольфа Адана, написаний за однойменною поемою класика англійської літератури Дж. Байрона про захоплюючі пригоди піратів, життя яких сповнене таємничості й небезпек. Перед глядачами розгортаються картини печер, де перебувають корсари, гарему та райського саду з екзотичними птахами і квітами. Яскраві балетні сцени чарують також фантазією у втілені колоритної сценографії та костюмів.

Тривалість: 1 год. 50 хв.

Феєрія «Коли цвіте папороть» сучасного українського композитора Є. Станковича – це вражаючий спектакль, що поєднує динамічну музику, народні традиції обрядовості і сучасну хореографію. Доповнює враження – яскраве дійство з використанням 3D-технологій.

Новітня прем’єра феєрії відбулася на сцені Львівської Національної Опери наприкінці 2017 року. Та до того часу – твір пережив десятиліття забуття, будучи забороненим Радянською владою. «Я щасливий, що тепер у Львові мій твір відроджується по-новому, першим у грандіозному проекті Василя Вовкуна «Український прорив», − відзначив композитор Євген Станкович.

Відеозапис вистави доповнений розповідями про історію постановки цього твору композитора Євгена Станковича, режисера Василя Вовкуна та диригента Володимира Сіренка.

Тривалість: 1 год. 35 хв., виконується українською мовою

Балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса називають справжнім святом танцю. Він сповнений яскравою музикою, красивими танцями з іспансько-циганським колоритом, вражаючими декораціями та костюмами, і вимагає від виконавців неабиякої майстерності. В основі сюжету – відомий роман іспанського письменника М. де Сервантеса, хоча у балеті пригоди Дон Кіхота є другорядними, а у центрі – історія кохання Кітрі й Базіля.

Тривалість: 1 год. 45 хв.

Львівська Національна Опера: відчуй симфонію життя!

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.