News

Be first to know about events in out Opera

Фестиваль розпочався культовою оперою

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

  Це – “Мадам Баттерфляй” Д.Пуччіні. Кожен фестиваль імені Соломії Крушельницької розпочинався саме цим твором. В історію оперного мистецтва він увійшов із знаком “опера,яку врятувала від провалу і
забуття Соломія Крушельницька”. Ми гордимося цим фактом і бережемо цей спектакль у своєму репертуарі, як коштовність.
   Сьогодні, 13 листопада, в опері “Мадам Баттерфляй” виступили провідні солісти Театру – Михайло Малафій (Пінкертон), Юрій Шевчук (Шарплес), Яна Войтюк (Сузукі). Їх ансамбль вдало доповнила гостя – Мельба Рамос, провідна солістка Віденської Фольксопери.
В короткому інтерв’ю вона сказала: “Я вперше у Львові і в вашому театрі.Вони захопили мене своєю красою. На репетиції я відчула високий рівень трупи. Для мене велика честь виступити на цій сцені і власне в цій опері, якій дала друге життя ваша велика співачка”.
  Глядачі, що прийшли на відкриття Фестивалю, крім того, що полюбувалися святковістю театру, виставкою, отримали велике естетичне задоволення від вистави, якою диригував народний артист України Василь Василенко.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.