News

Be first to know about events in out Opera

“Фантазії” із творів видатних львів’ян

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У неділю, 23 грудня о 15:00 запрошуємо на фантазійний концерт із творів видатних львів’ян.
Він збагатить нас неповторною красою ліричних мелодій у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. У концерті “Фантазії” ознайомимося й насолодимося вокальними творами відомих львівських композиторів Анатолія Кос-Анатольського й Олександра Козаренка. Автори великих форм, вони не оминають у своїй багатій творчості й маленького жанру – пісні, яка відразу проникає в серце, стає співрозмовником і другом.
У першому відділі концерту почуємо твори А.Кос-Анатольського. Тут прозвучать солоспіви, написані на власні слова(“Коли заснули сині гори”, “Ой візьму відерце” та ін.), на слова українських поетів та обробки українських народних пісень.
Другий відділ присвячено нашому сучасникові, професорові, докторові мистецтвознавства Олександрові Козаренку. Його надихають на творчість поезії Лесі Українки, Софії Майданської, Марти Томенко. І стають справжніми музичними шедеврами під пером композитора.
Натхненно виконає всі твори лауреат міжнародного конкурсу Ірина Ключковська, коцертмейстер – Мар’яна Самотос.
Керівник проекту – Роман Дзундза.
Сердечно запрошуємо на концерт, що сколихне ваші почуття й подарує справжню музичну насолоду!

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.