News

Be first to know about events in out Opera

Дивовижна казка «Лускунчик» на сцені Чернівецького музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської 

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

24 лютого 2020 року  балетна трупа Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької представляє на сцені Чернівецького музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської балет «Лускунчик» на музику Петра Чайковського, що створений за мотивами улюбленої казки кількох поколінь «Лускунчик і мишачий король» Ернста Гофмана.

«Лускунчик» – яскрава історія, розказана мовою класичного балету, підкорює серця глядачів будь-якого віку. Дія балету розгортається у різдвяну ніч. Маленька дівчинка, Марі, отримує в подарунок Лускунчика. Це стає початком її подорожі в чарівний світ, де їй належить зустрітися з прекрасним принцом і допомогти йому перемогти ворогів.

Артисти балету Львівської Національної Опери презентують цю чудову добру історію про перемогу світла й любові. Емоційний і барвистий сюжет знаходить вираз в гармонійній єдності танцю і музики: тут і ляльки, і королева мишей, і принц Лускунчик, і безліч атрибутів чарівного світу.

У головних партіях виступлять: Дарія Ємельянцева (Марі), Андрій Михаліха (Принц), Богдан Ключник (Дроссельмейєр), Юлія Єрмоленко (Королева мишей), Сергій Ломовицький (Лускунчик).

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.