News

Be first to know about events in out Opera

Дебют Мар’яни Мазур у партії Мімі в опері “Богема” Д.Пуччіні

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Львівська Національна Опера 27 грудня о 18:00 запрошує в романтичний богемний Париж та познайомить вас з історією кохання, яка завоювала серця слухачів по всьому світу – на оперу «БОГЕМА» Д.Пуччіні.
Сюжет «Богеми» оснований на популярному французькому романі Анрі Мюрже «Сцени з життя богеми». Він приглянувся одразу двом італійським композиторам – Леонкавалло і Пуччіні. Леонкавалло раніше взявся за роботу і сподівався, що Пуччіні відмовиться від «занятого» сюжету. Але Пуччіні цього не зробив, що зіпсувало їхню дружбу. Свою «Богему» він написав за 8 місяців.
Прем’єра опери відбулась 1 лютого 1896 року на сцені театру «Реджо» в Туріні під керівництвом 28-річного А. Тосканіні. Реакція критики та публіки в цілому була досить прохолодною. Проте згодом «Богема» завоювала світові сцени.

27 грудня у головних партіях виступлять: лауреат міжнародних конкурсів, Володарка Гран-прі V Міжнародного конкурсу оперних співаків ім. С. Крушельницької Мар’яна Мазур (Мімі) та лауреат численних престижних міжнародних конкурсів Михайло Малафій (Рудольф). За диригентським пультом – народний артист України Михайло Дутчак.
КВИТКИ можна придбати у касі та на сайті театру за посиланням: https://bit.ly/37gdUVZ

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.