News

Be first to know about events in out Opera

Брифінг перед допрем’єрним показом опери “Дон Жуан” В.-А.Моцарта

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Генеральний директор Львівської опери та режисер-постановник Василь Вовкун представив журналістам, театральним критикам та глядачам творчий колектив прем’єрної опери В.-А.-Моцарта «Дон Жуан». Для багатьох з них – це творчий дебют. 
«Це таке щастя відкривати ще когось, в тому числі – Моцарта. Коли відкриваєш людей, які працюють поруч з тобою, то це – велике щастя. Якщо не брати до уваги студентських робіт, то – це перша оперна постановка диригента Юрія Бервецького. Теж саме можу сказати за молодого помічника режисера, який ще недавно був співаком, – Тараса Різняка, який успішно заміняв режисера, проводив репетиції. Вадим Яценко зовсім недавно став нашим хормейстром і одразу взявся за виставу “Дон Жуан”. Також це другий дебют художника по світлу Дмитра Ципердюка після фантастичного прояву себе у “Коли цвіте папороть”. Ну і звісно ж – це дебют мого наймолодшого колеги Олега Кіндратіва, який зробив дизайн сценографії та працює над відеопроекціями. Разом з Дмитром вони створюють візуальну картину цієї вистави. Вважаю, що для будь-якої роботи корисно, коли в неї, поруч з класиками, вливається молодь», – розповів про творчу команду оновленої вистави – вражаючої прем’єри Василь Вовкун.

Окрім того, над оновленою оперою «Дон Жуан» працювали: ТАДЕЙ РИНДЗАК – художник-постановник, ОКСАНА ЗІНЧЕНКО – художник костюмів, СЕРГІЙ НАЄНКО – балетмейстр та весь дружній колектив Львівської опери.
Нагадуємо, вже цими вихідними – перші прем’єрні покази вистави «Дон Жуан»:
30 червня о 18:00 (аншлаг/ вже всі квитки продано). 
1 липня – о 12:00 та 18:00; 
15 липня – о 12:00 та 18:00. 
І лише 1 липня – після вистави, яка розпочнеться о 12:00, відбудеться зустріч глядачів з режисером та директором театру Василем Вовкуном Vasyl Vovkun і солістами. А також фотосесія з акторами у фойє театру.
КВИТКИ ЗА ПОСИЛАННЯМ:
https://goo.gl/vyifxR

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.