News

Be first to know about events in out Opera

Балетні перлини з репертуару Львівської Національної Опери: онлайн трансляції 29-31 травня

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Балети, створені на основі захоплюючих сюжетів світової літератури – творів Дж. Байрона та М. де Сервантеса, цього тижня транслюватиме онлайн Львівська Національна Опера. Трансляції балетів звично відбудуться у п’ятницю, суботу та неділю (29-31 травня) на YouTube каналі театру за посиланням: https://www.youtube.com/user/OperaLviv/videos

Доступ до перегляду дійсний на час трансляції вистави та 12 годин після її закінчення.

Розклад онлайн трансляцій:

29 травня, п’ятниця о 19:00 – балет «Корсар» Адольфа Адана;

30 травня, субота о 19:00 – балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса;

31 травня, неділя о 19:00 – балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса.

Балет «Корсар» з музикою Адольфа Адана, написаний за однойменною поемою класика англійської літератури Дж. Байрона про захоплюючі пригоди піратів, життя яких сповнене таємничості й небезпек. Перед глядачами розгортаються картини печер, де перебувають корсари, гарему та райського саду з екзотичними птахами і квітами. Яскраві балетні сцени чарують також фантазією у втілені колоритної сценографії та костюмів.

Тривалість: 1 год. 50 хв.

Балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса називають справжнім святом танцю. Він сповнений яскравою музикою, красивими танцями з іспансько-циганським колоритом, вражаючими декораціями та костюмами, і вимагає від виконавців неабиякої майстерності. В основі сюжету – відомий роман іспанського письменника М. де Сервантеса, хоча у балеті пригоди Дон Кіхота є другорядними, а у центрі – історія кохання Кітрі й Базіля.

Тривалість: 1 год. 45 хв.

Львівська Національна Опера: відчуй симфонію життя!

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.