News

Be first to know about events in out Opera

Балет “Лускунчик” – подарунок закарпатцям у день закаханих

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У День закоханих – 14 лютого – подарунок закарпатцям!
Артисти балету Львівської Національної Опери презентують балет «ЛУСКУНЧИК» П.Чайковського на сцені Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру в м.Ужгород.
Балет «Лускунчик» займає особливе місце в репертуарі театру. Вистава дуже популярна, її полюбили і дорослі, і діти. Це повість про зародження першого кохання і відкриття величезного світу переживань і почуттів. Глядачів захоплюють хоробрість Принца-Лускунчика, який переміг військо підступної Мишильди, доброта і сміливість маленької Марі, що розгледіла в ляльці-Лускунчику благородного і безстрашного Принца і, звичайно, казковий світ чудес і перетворень.
Балет «Лускунчик» – це дивовижна, добра різдвяна казка. Це справжній сімейний спектакль з чарівним сюжетом і яскравим калейдоскопом сцен!
У головних партіях виступлять: Дарія Ємельянцева (Марі), Андрій Михаліха (Принц), Богдан Ключник (Дроссельмейєр), Сергій Ломовицький (Лускунчик).

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.