Music salon

concert DUO SONORO

concert DUO SONORO
60 Minutes.

Program:

L. van Beethoven – Sonata for violin and piano Or.47 Major, Kreutzerova, in three parts
Robert Schumann – Intermezzo
Johannes Brahms – Scherzo Sonata for Violin and Piano “F-A-E”
Johannes Brahms – Sonata for Violin and Piano Or. 100, A major in three parts

Cast:

Andriy Pavlov – a violin

Valery Shulga – piano

Libretto
About show

Program:
L. van Beethoven – Sonata for Violin and Piano O.23, A la Minor
K. Debussy – Sonata for Violin and Piano L 140, Solo Minor
S. Frank – Sonata for Violin and Piano, A major

Cast:

Andriy Pavlov – a violin

Valery Shulga – piano

Скрипаль Андрій Павлов та піаністка Валерія Шульга є представниками молодої музичної генерації України. Вони презентують національну музичну школу на багатьох престижних форумах в Україні та за кордоном.

Як дует Андрій та Валерія вперше виступили в 2007 році. Концертна географія дуету, що отримав назву «Sonoro», включає виступи на Monteleon Сhamber music festival в Іспанії, Zeist Music Days та Grachtenfestival в Нідерландах, Randspiele  в Німеччині, концерти в Італії, Польщі, Австрії, Великій Британії, участь у майстер-класах камерної музики, зокрема, із такими професорами, як Марк Данель, Андрій Бєлов, Олександр Павловський, Філіп Зетцер.

      Дует Sonoro є лауреатом і володарем спеціальних призів численних міжнародних конкурсів, серед них Гран-прі Plovdiv International chamber music competition (Болгарія, 2017), ІІІ премія Salieri-Zinetti International chamber music competition (Iталія, 2016), ІІІ премія Johannes Brahms International competition (Австрія, 2015), ІІІ премія Stasys Vainiunas  International chamber music competition (Литва, 2014) тощо.

В 2014 році Андрій та Валерія були запрошені провести майстер-клас в Тегеранській Консерваторії (Іран).

Андрій Павлов (скрипка)

Андрій Павлов народився в Києві в сім’ї музикантів. Після закінчення Київського державного музичного училища імені Р. Глієра вступив до Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського в клас професора Вадима Козіна. Впродовж навчання вдосконалював професійну майстерність, зокрема, із такими скрипалями, як Дьордь Паук, Філіп Зетцер, Кшиштоф Смєтана та Андрій Бєлов.
В якості соліста Андрій виступає із провідними українськими оркестрами, як Національний Заслужений Симфонічний оркестр України, Національний камерний ансамбль «Київські Солісти», Національний ансамбль солістів «Київська Камерата», Академічний Симфонічний оркестр Львівської філармонії, New Era Orchestra. Його концерти як соліста та камераліста відбувалися в Швейцарії, Франції, Данії, Австрії, Португалії, Польщі, включаючи виступи в залах Radiokulturhaus у Відні, UNESCO в Парижі та Menuhin Forum у Берні.
В 2017 році Андрій був нагороджений премією імені Л. М. Ревуцького Міністерства Культури України.

Валерія Шульга (фортепіано)

Валерія Шульга – випускниця Київського державного музичного училища імені Р. Глієра та Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського (клас професора Анатолія Гудько). В 2016 році закінчила асистентуру-стажування кафедри камерного ансамблю (класи професорів Анатолія Гудько та Тетяни Арсенічевої). Вдосконалювала майстерність з відомими піаністами, серед яких Бернд Гьоцке, Роберт Кулєк, Денис Кожухін.
Як солістка Валерія виступала соло з Чернігівським філармонійним оркестром, Естрадно-симфонічним оркестром України, камерним оркестром Harmonia Nobile. Вона є постійним учасником таких фестивалів, як «Київ-Мюзік-Фест», «ГОГОЛЬФЕСТ», «Два дні та дві ночі нової музики» тощо.

Upcoming events
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers