Music salon

МС/СИЛА АРІЇ

концерт
СИЛА АРІЇ
концерт
60 Minutes.

У програмі – твори В.- А. Моцарта, Д. Россіні, Д. Верді,
Р. Вагнера, Ш. Гуно, К. Данькевича та Д. Задора

Виконує Олександр Благодарний – бас (м. Дніпро)

Станіслав Федюк (фортепіано)

Сьогодні Олександр Благодарний — один із солістів Будинку органної та камерної музики, виступи якого завжди викликають зацікавленість у дніпровської публіки. Особливо патріотично налаштованої, яка гаряче аплодує пісні «Два кольори» (цей запис можна побачити в Інтернеті на каналі YouTube). Олександр Благодарний спілкується винятково українською мовою, хоча співає, звісно, різними. Як професійному оперному співаку, йому до душі італійська, і не тільки через те, що цією мовою багато вокальних шедеврів. А й тому, що з чарівною Італією пов’язано дуже багато в його житті. Отримавши вищу музичну освіту, яку здобув в Одеській консерваторії, Олександр вступив до Міланської Консерваторії ім. Д. Верді та вже через рік навчання започаткував співпрацю з найвідомішим у Європі артистичним агентством ,,Prima international artists menagement”, за представництвом якого на протязі 11 років мешкаючи у Мілані співав на найвидатніших оперних сценах Європи та багатьох країн нашої планети. Але зараз, у свої 45, після багатьох мандрів Олександр Благодарний повернувся до рідного Підгородного. Завдяки цьому у жителів Дніпропетровщини є можливість чути його чарівний бас-баритон. 

 

Libretto
About show

Програма концерту:
В.-А. Моцарт – арія Зарастро з опери «Чарівна Флейта»;
Д. Верді – арія Фієско з опери «Сімон Бокканегра»;
Д. Верді – арія Банко з опери «Макбет»;
Д. Верді – арія Філіппа з опери «Дон Карлос»;
Д. Верді – арія Графа де Сільви з опери «Ернані»;
Д. Верді – арія Захарії з опери «Набукко»;
Р. Вагнер – арія Летючого Голландця з опери «Летючий голландець»;
Р. Вагнер – Молитва Короля з опери «Лоенгрін»;
Ш. Гуно – арія Мефістофеля з опери «Фауст»;
Д. Россіні – арія Базіліо з опери «Севільський цирюльник»;
В.-А. Моцарт – арія Лепорелло з опери «Дон Жуан»;
К.Данькевич – арія Богдана Хмельницького з опери «Богдан Хмельницький»;
Д. Задор – «Балада про Довбуша».

viber image4
0001-1
0002-1
23167946_1626085854110140_4515105003830621690_n
blagodarnyi
23031344_1626083757443683_8678119281505582449_n
3AE71ABA-D63D-478E-9577-C238BAE0CADF_cx0_cy14_cw0_w1200_r1_s
35850720_1869561129762610_8407034058239901696_n

Олександр Благодарний (бас)

Народився 21 квітня 1973 р. у м. Дніпро, в Україні. Після закінчення загальноосвітньої та музичної школи у 1990 році вступив до Кропивницького Педагогічного Інституту на музично педагогічний факультет з класу фортепіано, по закінченню одного року навчання склав іспити та перевівся до Одеської Державної Академії ім. Нежданової. Отримавши вищу музичну освіту Олександр вступив до Міланської Консерваторії ім. Дж. Верді та вже через рік навчання започаткував співпрацю з найвідомішим у Європі артистичним агентством ,,Prima international artists menagement”, за представництвом якого на протязі 11 років мешкаючи у Мілані співав на найвидатніших оперних сценах Європи та багатьох країн нашої планети,… це опери Дніпра, Одеси, Арена ді Верона, Дойч Опера, Вексфорд Фестиваль, Комунале ді Болонья, Кальярі, Мантова, Осака, театр Ла Скала та Опера Токіо…. Список довгий…
Створено та втілено понад 65 провідних театральних образів опери. Борис Годунов, Ріголлето, Князь Ігор, Набукко , Яго, Скарпія, Богдан Хмельницький, Летючий Голландець ….., до репертуару входять тисячі творів світу та українського фольклору, пісень, балад, творів видатних українських композиторів та власних авторських пісень. Олександр є етнічним українцем, патріотом та сподвижником розвитку української мови. Отримавши пропозицію від Донецької Опери в 2010 р. Олександр став “провідним майстром сцени” цього театру та приніс йому державну премію ім. Т. Г. Шевченка за оперу Вагнера “Летючий Голландець”, ставши першим українцем втіливши цей образ в Україні. Наразі Олександр Благодарний активно продовжуючи свою діяльність в театральній сфері України та Світу є викладачем “бельканто”, в Дніпровській Державній Академії Музики ім. Глінки, солістом Дніпровського Будинку Органної та Камерної Музики. З вересня 2016 року викладач приватної школи емоційного контролю “ШЭК”, для дорослих та підлітків авторської програми “Вектор 33”, власник та художній керівник Дніпровської Дитячої Оперної Студії.

Станіслав Федюк (фортепіано)

Навчався у ЛНМА ім. М. Лисенка у класі фортепіано проф. Крих М. Ю., проф. Пилатюк О. Б., проф. Блажкевич Г. Й., а також у класі концертмейстерства проф. Ніколаєвої Л. М. та класі камерного ансамблю доц. Гумецької Х. А.

Згодом здобув виконавський диплом бакалавра з відзнакою у Trinity College London.

Станіслав був нагороджений 1-ю та 2-ю преміями на різноманітних міжнародних конкурсах, а також отримав відзнаку як концертмейстер.

Виступав в різних країнах Європи: Польщі, Чехії, Бельгії, Голландії, Італії, Франції, Туреччині, Україні, а також у Бахрейні, Лівані та ОАЕ, де постійно проживав з 2008 по 2017 роки.

Є виконавцем у різноманітних музичних колективах, оркестрах, як популярних, так і класичних музичних напрямків в Україні та ОАЕ.

Upcoming events
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers