News

Be first to know about events in out Opera

6 травня вперше на сцені Львівської національної опери прозвучала Симфонія №3 Бориса Лятошинського

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Старт проєкту від Львівської національної опери та Kontramarka.ua – серії благодійних онлайн-концертів «TOGETHER WITH UKRAINE» .
6 травня вперше на сцені Львівської національної опери у виконанні оркестру театру та під орудою диригента Івана Чередніченка прозвучала Симфонія №3 Бориса Лятошинського. Монументальний твір українського композитора вражав не лише слухачів у залі, а й завдяки онлайн трансляції – у різних куточках світу.

Ми дякуємо усім благодійникам, які придбали квитки на трансляцію концерту. Ви не лише підтримали українських митців, які під час війни втілюють місію культурного «фронту», але й здійснили внесок у закупівлю реанімаційного обладнання, що рятуватиме життя українців.


Ми дякуємо і тим, хто відвідав подію наживо, та відчув неймовірну енергію єдності та спільної творчості заради миру, заради життя.

Дійство на сцені театру об’єднало музику, перформанс від артистів Маріупольського драматичного театру та враження від монументальних полотен, написаних вручну художником Євгеном Лисиком.

На початку програми прозвучали Гімн України та Гімн Європи, адже Дню Європи також присвячений наш концерт. Святу, що пропагує єдність і мир на європейському континенті – те, за що українці покладають життя на війні.

⭐️Виконавці:
Симфонічний оркестр Львівської національної опери
Диригент – Іван Чередніченко
Хор Львівської національної опери
Хормейстер – Вадим Яценко
Соліст балету Львівської національної опери Сергій Качура
Артисти Маріупольського академічного обласного драматичного театру Дмитро Ільїн, Юлія Бражник
Ведучий – Андрій Сітарський
Художник світла – Олександр Мезенцев
Сценографічні живописні полотна – Євген Лисик
Режисер-постановник – Василь Вовкун

🤝Проєкт відбувається за підтримки Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти

📸Фото – Руслан Литвин

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.