News

Be first to know about events in out Opera

Відійшла у засвіти багаторічна працівниця театру, заслужена артистка України Ірина Красногорова-Малхасянц

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Дирекція та колектив Львівської національної опери глибоко сумує з приводу смерті багаторічної працівниці театру, Заслуженої артистки України КРАСНОГОРОВОЇ-МАЛХАСЯНЦ ІРИНИ СЕРГІЇВНИ (6.04.1936-21.09.2023).

У Львівській опері вона розпочала свою кар’єру у 1959 році, куди була запрошена на посаду провідної солістки балету. У творчому доробку артистки – понад 30 партій, зокрема Ірина Красногорова-Малхасянц була однією з перших виконавиць провідних ролей в балетах «Лілея» К. Данькевича, «Досвітні вогні» Л. Дичко, «Каменярі» М. Скорика, «Відьма» В. Кирейка та багато ін.

Глядачів захоплювали не лише віртуозність її танцю, а й магнетизм особистості, відчутний для всіх присутніх у залі.

З 1970 року плідно займалася педагогічною діяльністю: працювала педагогом у хореографічній школі, Львівському училищі культури та мистецтв та у театрі, виховавши не одне покоління талановитих артистів балету.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким! Вічна пам’ять!

 Панахида та прощання з Іриною Красногоровою-Малхасянц відбудуться 23.09 об 11:00 у капличці на вул. Пекарській, після чого – чин похорону на Личаківському кладовищі.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.